تبلیغات
0 دریافت کد خداحافظی

دریافت کد خداحافظی

استودیو بهنمای پخش StudioBNP - ساخت وبلاگ (چگونه یک وبلاگ یا وبسایت بسازیم؟) ابزار پرش به بالا

ساخت وبلاگ (چگونه یک وبلاگ یا وبسایت بسازیم؟)

     ارائه ی نظر هر فرد در جهان یکی از حقوق هر فردی است که می تواند در فضای اینترنت به نمایش بگذارد ، البته ساخت یک وبسایت هزینه دارد و شاید برای همه مقدر نباشد ، بنابراین بعضی از سازمان ها یک فضای رایگان در وب به عموم مردم می دهند که وبلاگ نامیده می شود و هر فرد می تواند در آن مطالب خودش را بگذارد.


     ما به دلیل وسیع بودن شیوه ی ساخت وبلاگ و اصطلاحات مورد نیاز آن ، تنها مراحل ساخت آن را به شما آموزش می دهیم تا بتوانید ، وبلاگ بسازید.

     مراحل ساخت وبلاگ :
1- باید سازمانی که از وبلاگ شما پشتیبانی می کند را انتخاب کنید تا یک فضای رایگان جهت ساخت وبلاگ در اختیار شما بگذارد ، ما چند از این سازمان ها را گذاشته ایم.
www.Blogfa.com
www.Blogsky.com
www.Persiangig.com
2- سپس ثبت نام کنید ، توجه داشته باشید که باید یک ایمیل نیز داشته باشید ، یک آدرس و نام برای وبلاگ خود در نظر بیگرید.
3- یک وبلاگ شامل مطالب ، صفحات جانبی ، نظر سنجی و امکانات دیگری که بسته به سازمان پشتیبان دهنده وجود دارد می باشد ، شما برای وبلاگ خود یک قالب باید انتخاب کنید ، اگر می خواهید در زمینه ی وبلاگ نویسی موفق باشید بهتر است که HTML نویسی را یاد بگیرید.
4- یک سازمان پشتیبانی سرور باید انتخاب کنید تا عکس هایی که می خواهید در مطالب وبلاگ استفاده کنید در آن آپلود کنید ، ما آدرس چند سرویس دهنده ی سرور را گذاشته ایم.
www.Picofile.com
www.Persiangig.com
5- حال باید شروع به مطلب گذاشتن و امکانات جانبی کنید ، شما می توانید کد های آماده HTML که به عنوان "کدابزار" است را از سرویس دهنده های مختلف بگیرید و در وبلاگتان از امکانات آن استفاده کنید ، برای آن که بیشتر آشنا شوید ، باید خودتان شروع به کار کنید.
6- بعد از دو تا چند روز (بسته به سرویس دهنده ی وبلاگتان متغیر است) وبلاگتان در سرچ گوگل ثبت خواهد شد آنگاه بسته به رتبه ی شما در گوگل و کلیدواژه ها در صفحات جست و جو قرار می گیرید.
برای آن که بعضی از مراحل را به خوبی متوجه شوید ، باید خودتان شروع کنید.