0 --> دریافت کد خداحافظی

دریافت کد خداحافظی

استودیو بهنمای پخش StudioBNP - سومین مدیر عامل مایکروسافت ، ساتیا نادلا ابزار پرش به بالا

سومین مدیر عامل مایکروسافت ، ساتیا نادلا

     ساتیا نادلا ، به عنوان مدیر عامل جدید شرکت مایکروسافت برگزیده شد.
ساتیا نادلا     بیل گیتس (Bill Gates) یا ویلیام هنری گیتس (William Henry Gates) مؤسس و اولین مدیر عامل شرکت مایکروسافت بود، او با تلاش های بسیار و مدیریت و تجربه ی بالا ، شرکت مایکروسافت را به یکی از بهترین و سرسخت ترین رقیب ها تبدیل کرد.

Bill Gates     در سال 2008 بیل گیتس از مدیریت کناره گیری کرد و استیو بالمر (Steve Ballmer) را به عنوان مدیرعامل جدید معرفی کرد.

Steve Ballmer


     و اما اخیراً بیل گیتس ، مدیرعامل شرکت مایکروسافت را تغییر داده و فردی هندی که سابقه ی 22 ساله در شرکت مایکروسافت داشته به نام ساتیا نادلا (Satya Nadella) را جایگزین کرده است.
Satya Nadella


     و اما بیل گیتس در حال حاضر خود را دستیار مدیرعامل کرده است ، او دستیار فنی شرکت می باشد. ساتیا نادلا که به گفته خودش برنامه های بسیاری را برای مایکروسافت تدوین کرده است گفته است : که هرچیزی که مانع پیشرفت شود از سر راه برمیداریم و تاکید بیشتر او برروی تولید گوشی های موبایل جدید و نرم افزار های آن است ، البته قصد حذف کردن سخت افزار های دیگری چون اکس باکس را ندارد. او به نرم افزار اهمیت بسیاری می دهد و قصد نوآوری و گسترش دنیای دیجیتالی را مدعی شده است. نادلا تا ز قبل این تجربه ای در مدیریت نداشته است و بیشتر در تولید و ساخت و طراحی نرم افزار کار کرده است درهر حال امیدواریم تا شرکت مایکروسافت بتواند از بحث ویندوز فراتر پا نهاند.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic